Du har inga produkter i varukorgen.

Team Category: Förbundsstyrelsen

Thomas Bengtsson

Telefon: 070 79 86 207

E-post: thomas@ungafunkisar.se

Mikael Andreasson

E-post: mikael@ungafunkisar.se

Gina Jeles

E-post: gina@ungafunkisar.se

Elna Persson

E-post: elna@ungafunkisar.se

Maja Johansson

E-post: maja@ungafunkisar.se

Anja Malming

Email: anja@ungafunkisar.se

Fabian Claëson

E-post: fabian@ungafunkisar.se

Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga upplevelse av vår hemsida. Genom att fortsätta accepterar du att cookies används